Zavolejte nám: 775 056 600

Napište nám: info@stolarstvikucera.cz

Procházet

Potřebujete poradit?

Volejte 775056600

Social

Nápověda

Často kladené otázky.

Otazky a odpovědi k našim výrobkům

Psí boudy a pískoviště

Psí bouda premium má šikmou střechu s krytinou, okrasné krycí lišty, rohové lišty a rámeček kolem vchodu.

Psí bouda do kotce má rovnou střechu bez krytiny a nemá okrasné lišty. Předpokládá se umístění v kotci nebo pod přístřeškem.

Většinou nemáme. Každá bouda je jedinečná a je vyráběna podle přání zákazníka. U nás si můžete vybrat na míru odstín, velikost, sílu zateplení, barvu a tvar střešní krytiny, okno, vyhřívání, lehátko atd. Čas od času jsou některé výrobky skladem.

Stěny zateplené boudy se skládají z palubek tl. 12,5 mm, polystyrenu a opět palubek tl. 12,5 mm. Celková síla stěny závisí na síle zateplení (polystyrenu). Nabízíme zateplení o síle  3 až 7 cm. Celková síla stěny je potom 5,5 až 9,5 cm.  Nezateplená bouda má stěny z palubek tl. 19mm.

Záleží na zvoleném venkovním rozměru. Od něho je třeba odečíst sílu obou stěn. Bouda o velikosti 160 x 100 cm a síle jedné stěny 7,5 cm, má vnitřní rozměr 145×85 cm. Čím silnější je stěna, tím více se zmenšuje prostor uvnitř boudy. To stejné platí pro výšku. Podlaha i střecha mají stejnou sílu jako stěny. Rozměry jsou uvedeny také u konkrétního zboží. V případe dotazů nás prosím kontaktujte. 

Zasíláme čtyři stěny pískoviště, čtyři sedátka a vruty na sešroubování. Otvory pro vruty jsou předvrtány. Sestavení pískoviště je jednoduché.

Předsíňka je tvořena přepážkou v boudě. Vyrábíme ji z dřevěných palubek. Umístěna je vedle vchodu a je možno ji kdykoliv vysunout a zvětšit tak prostor uvnitř v boudě. Předsíňka může být zateplená nebo nezateplená.

Pískoviště s podlahou je stejné jako pískoviště bez podlahy, jen má navíc podlahu z dřevěných palubek.

Všechny boudy mají robustní konstrukci vyrobenou z kvalitních hranolů, spoje jsou čepovány a slepeny vodě odolným lepidlem. Palubka je upevněna pomocí vrutů a lepidla. Hmotnost některých výrobků přesahuje 200kg. Kvalita našich výrobků je ověřena mnoha spokojenými zákazníky.

Jsou to víceúčelové desky vyráběné unikátní technologií lepení orientovaných dřevěných třísek ve třech vrstvách. Ve vrchních vrstvách jsou orientovány podélným směrem, ve středové vrstvě jsou orientovány příčným směrem. Převažující dřevinou je smrk, částečně se využívá i borovice. Tenké a velkoplošné třísky se šetrně vysuší, nanesou syntetickými pryskyřicemi a stanoveným podílem parafinové emulze. Lisování desek probíhá v nepřetržitém procesu kontinuálního lisování při spolupůsobení vysokých tlaků a teplot. Mimořádně dobrých mechanických vlastností je dosaženo jak výběrem vhodného zdravého dřeva, tak definovaným tvarem dřevěných třísek a zejména pak orientovaným vrstvením do tří na sebe navzájem kolmých vrstev. Při výrobě OSB superfinish se používá výhradně pojivo na bázi polyuretanových pryskyřic, které neobsahuje žádný formaldehyd.

Když potřebujete poradit s dopravou

Doprava a doručení

3 až 15 pracovních dnů. Záleží na vytížení ve výrobě. Informace jsou uvedeny u každého zboží. O konkrétním stavu objednávky Vás budeme vždy informovat. Na přání zákazníka je možné dodání urychlit.

Jakmile bude zboží připraveno k přepravě, zašleme Vám email s přesným termínem doručení. V den rozvozu zavolá řidič a domluví s Vámi podrobnosti. Zásilku je možné také sledovat na internetu.

Je to snadné. Přepravní služba přiveze psí boudu na adresu, kterou si určíte v objednávce. Řidič přijede s nákladním vozem a pomocí paletového vozíku boudu vyloží z vozidla a zaveze na místo. 

Psí boudy přepravujeme na paletách a jsou zabalené ve folii.  Paletu lze použít jako podstavec pod boudu. Na paletě může být bouda buď smontovaná nebo nesmontovaná, podle toho jakou variantu zvolíte v objednávce.

Většinu výrobků je možné dodat ve smontovaném nebo nesmontovaném stavu. Konkrétní variantu je možné zvolit u každého zboží.

U psí boudy se jedná o 7 dílů ( čtyři stěny, podlaha, střecha, přepážka, vruty na sešroubování )
U pískoviště se jedná o čtyři boky, čtyři sedátka, vruty na sešroubování.

Při sestavování není vyžadována žádná odborná znalost. Otvory pro vruty jsou předvrtány. Pro šroubování je vhodné použít aku-šroubovák.
Sestavená psí bouda má velký objem. Zvažte, zda ji pronesete přes vchodové dveře nebo vstupní branku.

Cena za dopravu je automaticky vypočítána při objednávce zboží. Záleží na hmotnosti a dopravované vzdálenosti. V ceně dopravy je komfortní doručení zásilky na adresu, kterou si zvolíte a její vyložení z vozidla.

Neváhejte nás kontaktovat, s přepravcem dohodneme jiný termín dodání a budeme Vás informovat.

Ano, v objednávce si můžete zvolit vyzvednutí na naší adrese. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás informovat.

Doprava zdarma

Na vybrané objednávky nad 5000,- je doprava zdarma.

Spolehlivé doručení

Rychlé a spolehlivé doručení zboží až k Vám domů.

Záruka kvality

Vše vyrábí naši truhláři s dlouholetými zkušenostmi.

100% Bezpečná platba

Dobírka / Platba převodem / PayPal / MasterCard / Visa /