Zavolejte nám: 775 056 600

Napište nám: info@stolarstvikucera.cz

Procházet

Potřebujete poradit?

Volejte 775056600

Social

Ochrana údajů


Prohlášení o ochraně osobních údajů


1. Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

2. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa dodání, fakturační adresa, adresa elektronické pošty, telefonní číslo. V případě nákupu jako právnická osoba také identifikační číslo, daňové identifikační číslo.

3. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů dodavatelem, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. (pokud si uživatelský účet založí)

4. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat dodavatele o změně ve svých osobních údajích.

5. Údaje o Vašich nákupech a údaje nutné pro zajištění dodávky zboží a vyřizování reklamací, jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

6. Vaše osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Slouží pouze pro zaslání objednaného zboží a pro komunikaci se zákazníkem.

7. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

8. V případě, že by se kupující domníval, že dodavatel provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu s ochranou soukromého nebo osobního života, může požádat dodavatele o vysvětlení nebo požadovat, aby dodavatel odstranil takto vzniklý stav. Může se jednat o opravu, doplnění nebo smazání osobních údajů. Je-li žádost kupujícího podle předchozí věty shledána oprávněnou, dodavatel odstraní neprodleně závadný stav. Kupující má právo obrátit se přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

9. Požádá-li kupující o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu dodavatel povinen tuto informaci poskytnout.

10. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů může zákazník kdykoliv bezplatně a bez uvedení důvodu odvolat, a to tak, že zašle zprávu na info@stolarstvikucera.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

11. Kupující souhlasí s ukládáním cookies na jeho počítači. V případě, že je nákup na internetové stránce možné provést a závazky prodávajícího z kupní smlouvy plnit, aniž by docházelo k ukládání cookies na počítači kupujícího, může kupující souhlas podle předchozí věty kdykoliv odvolat.


Doprava zdarma

Na vybrané objednávky nad 5000,- je doprava zdarma.

Spolehlivé doručení

Rychlé a spolehlivé doručení zboží až k Vám domů.

Záruka kvality

Vše vyrábí naši truhláři s dlouholetými zkušenostmi.

100% Bezpečná platba

Dobírka / Platba převodem / PayPal / MasterCard / Visa /